Aktuální informace o provozu

Fotosoutěž

Výsledky fotosoutěže
„Moje chvilka v Horském areálu Kraličák“
3. – 31. 10. 2022

Vítězové celosezonních skipasů jsou:

1. místo: Jitka Mikulášová

Ostatní místa: Honza Veličák, Lenka Hofmanová, Ivana Šimčíková

Představujeme Vám odbornou komisi složenou Z profesionálních a poloprofesionálních fotografů, kteří fotí v našem horském areálu Kraličák

1) Petr Linhart, ročník 1959, žije v Šumperku

... fotografie mne baví od školních let, aktivně jsem se k ní vrátil díky patnácti rokům práce v Hynčicích, na Dolní Moravě a na Kraličáku. Takže příroda, krajina, lidé kolem hor, historie Staroměstska, ty motivy se prostě nedají přehlédnout...

✔️Založil profily a administroval: Slaměnka Dolní Morava, Hotel Pod Zvonem, Relax Point Hynčice, Penzion Kolovna a Bikecentrum Kolovna, Skiareál Kraličák.

2) Ing. Miloslav Hlaváček, ročník 1961, žije v Brně

Již od mládí měl blízko ke světu hudby a umění. Tyto dva obory – muziku a „výtvarno“ – se v posledních letech snaží spojit za použití digitální techniky. Když jde na „bigbeat“ bere si s sebou fotoaparát a snaží se zachytit atmosféru a dění na podiu. Stejně tak někdy mívá po ruce fotoaparát na horách, na dovolené, na motoristických akcích atd.

✔Začal vydávat svůj autorský kalendář. V rámci rockových koncertů pořádal v brněnském Semilasse takové malé mini-vernisáže a ty se tak líbily lidem z agentury Glanc, že se stal fotografem jejich akcí. A díky tomu začal kouzlu fotografie propadat čím dál tím víc. Zlom nastal na jaře roku 2013, kdy si řekl, že když má těch pochvalných reakcí tolik, tak proč to nezkusit i mezi profíky. A tak se stal amatérem se živnostenským listem.
http://www.milosfoto.cz/

3) Zde je předposlední medailonek našeho skvělého fotografa Jara Sijka Photography , který nás i vás provází celou zimní i letní sezónou. Jeho fotografie najdete na našem webu i na sociálních sítích.

Jára fotí kola v Kanadě, lyže v Japonsku… Živí se focením katalogu outdoor oblečení, kol nebo závodu České Endurosérie. Nejvíc ho naplňuje ale ježdění jak v prašanu, tak po trailech s kamarády a foťákem neustále v batohu.

4) Petr Hajn, Plzeň.

Režisér, scénárista a fotograf v jedné osobě, absolvent Katedry dokumentární tvorby na pražské FAMU a ambasador společnosti FUJI Film. Natáčel a fotil v 58 zemích světa a pro Českou televizi, BBC a Eurosport vytvořil přes 300 dokumentárních filmů a pořadů.

PŘEHLED VÍTĚZNÝCH A VŠECH DALŠÍCH ZASLANÝCH FOTOGRAFIÍ:

Podmínky soutěže

Gratulujeme, vítězům předáme ceny a všechny zveme na Kraličák!

Aktuální informace o provozu