Aktuální informace o provozu

Občerstvení

Během podzimu u nás najdete 24 hodin otevřený samočep na vrcholu kopce Štvanice. V létě občerstvení na rybníce Úžas a v létě i v zimě apres ski a apres bike „Contayner bar“.

Vrchol Štvanice - samoobslužný Samo bar / nonstop

Samoobslužný bar na vrcholu kopce? No samo! Ve dne, v noci, v létě, v zimě, připravujeme samoobslužný bar na vrcholu kopce Štvanice. Tam, kde se výstupní stanice naší D-Line lanovky střetává s rozhlednou stříbrná Twiggy, leží malebný altánek, tzv. odpočívárna. Zde si od srpna můžete sami načepovat limonádu a posilnit se vybranými pochutinami. Zaženete hlad i žízeň a budete mít energii na všechna další dobrodružství.

Stříbrnice: Contayner bar / v létě i v zimě 9.00 – 17.00 hod

V případě konání akcí, může být otevírací doba delší. Sledujte nás!

Osvěžení před i po výšlapu. Mezi lanovkou a parkovištěm ve Stříbrnicích na vás čeká odpočinek v lehátkách moderního Contayner baru. Točené pivo, limo, káva, ale i víno nebo drinky tu jsou samozřejmostí. A také něco teplého k zakousnutí, co dodá energii po celém dni stráveném v přírodě.

Hynčice pod Sušinou: Kupole u rybníku Úžas / v létě 10 - 18 h

Když dostanete chuť na něco osvěžujícího, můžete využít občerstvení také v kupoli u rybníku Úžas. A nejen to! Vedle kávy, točeného piva, chlazených nápojů a něčeho malého k zakousnutí si zde v letních měsících můžete půjčit také paddleboard a užívat si jeden z nejromantičtějších výhledů do širého okolí. Těšíme se na vás každý všední den od 10 do 18 h!

Otevřeno pouze v případě pěkného počasí.

Aktuální informace o provozu