Občerstvení

Během podzimu u nás najdete otevřený samočep na vrcholu kopce Štvanice. V létě občerstvení na rybníce Úžas a v létě i v zimě apres ski a apres bike „Contayner bar“.

Vrchol Štvanice - samoobslužný Samo bar / v provozu 24/7

Samoobslužný bar na vrcholu kopce? No samo! V létě, v zimě, samoobslužný bar na vrcholu kopce Štvanice. Tam, kde se výstupní stanice naší D-Line lanovky střetává s rozhlednou stříbrná Twiggy, leží malebný altánek, tzv. odpočívárna. Zde si od srpna můžete sami načepovat limonádu a posilnit se vybranými pochutinami. Zaženete hlad i žízeň a budete mít energii na všechna další dobrodružství.

Jídelna pro lyžaře ve vyhřívaném stanu

Jídelna pro lyžaře ve vyhřívaném stanu, který je postaven u dolní stanice lanovky D-Line ve Stříbrnicích. Ve stanu nabízíme polévky, hotová jídla, horké i studené nápoje, alko i nealko. Pohledem z oken stanu se můžete kochat výhledem na naše sjezdovky a areál.

Stříbrnice: Contayner bar / v létě i v zimě 10.00 – 19.00 hod

V případě konání akcí, může být otevírací doba delší. Sledujte nás!

Osvěžení před i po výšlapu. Mezi lanovkou a parkovištěm ve Stříbrnicích na vás čeká odpočinek v lehátkách moderního Contayner baru. Točené pivo, limo, káva, ale i víno nebo drinky tu jsou samozřejmostí. A také něco teplého k zakousnutí, co dodá energii po celém dni stráveném v přírodě.

Hynčice pod Sušinou: Kupole u rybníku Úžas / v létě 10 - 18 h

Když dostanete chuť na něco osvěžujícího, můžete využít občerstvení také v kupoli u rybníku Úžas. A nejen to! Vedle kávy, točeného piva, chlazených nápojů a něčeho malého k zakousnutí si zde v letních měsících můžete půjčit také paddleboard a užívat si jeden z nejromantičtějších výhledů do širého okolí. Těšíme se na vás každý všední den od 10 do 18 h!

Otevřeno pouze v případě pěkného počasí.