Přijďte k nám relaxovat, sportovat, objevovat i bydlet.
Najděte si ubytování svých snů – v zimě nebo v létě, na víkend, na týden, na prázdniny, napořád. Vítejte u nás a ciťte se jako doma v klidném prostředí horského areálu Kraličák.

Trojice

Trojice

Hynčice pod Sušinou | 6-10 osob | 100m2

Šest nových apartmánů ve třech architektonicky zdařilých dřevostavbách. Dvě ložnice, plně vybavená kuchyň, velká koupelna, samostatný vchod. Apartmány, ve kterých jste jako doma, uprostřed přírody, zároveň s veškerými službami na dosah ruky. Zažijte ničím a nikým nerušený klid s unikátními výhledy na celé Jeseníky. Ubytování je vhodné nejen pro aktivní dovolenou, lze je využít také na homeoffice.

více informací

PENZION KRALIČÁK

Hynčice pod Sušinou | 2-6 osob | 18-30 m2

Vraťte se do mládí a nabijte se energií místa v penzionu oceněném cenou Grand Prix za architekturu. Penzion na samém konci údolí nabízí pokoje pro 2 až 4 hosty s možností přistýlek, společnou kuchyň, jídelnu a dětský koutek. Maximální počet hostí je 28. Provoz penzionu je bezrecepční, obsluha je k dispozici v ranních a večerních hodinách. Terasa skýtá ty nejkrásnější výhledy na Jeseníky. Ubytování je vhodné také pro teambuildingy a větší skupiny.

  • asdf

více informací

BUNKR

KARAVANOVÁ STÁNÍ

KARAVANOVÁ STÁNÍ

4 lokality v areálu Kraličák | stání 5x9 m

Čtyři lokality, které nabízí celkem 72 prostorných stání pro karavany. Okolní krajina skýtá neomezené možnosti pro relaxaci a aktivní odpočinek – traily pro horská kola i koloběžky nebo pěší stezky vedoucí na vrcholky hor k dechberoucím výhledům. Vedle toho čisté rybníky, pasoucí se krávy a koně, půjčovny sportovního vybavení, tenisové i multifunkční kurty. Pro aktivně strávenou dovolenou jsou karavanová stání ideálním výchozím bodem.


Zázemí a město se službami jsou v dostupnosti do 5 km. Odpad, voda a elektrická energie jsou aktuálně ve výstavbě a nemusí být dostupné na všech lokalitách.

Toto ubytování pro vás aktuálně připravujeme.

ŠPAGÁTOVNA

Staré Město p. Sněžníkem | 6-8 osob | 30 m2

Bydlení v rekonstruované prvorepublikové továrně v horském městečku s veškerým zázemím, které potřebujete pro delší pobyt. Devět plnohodnotných apartmánů pro 6 až 8 osob v přízemní budově u řeky v klidové zóně ve Starém městě pod Sněžníkem. Velká kuchyně, prostory pro odpočinek. Bezbariérový přístup. V bezprostřední blízkosti jízdárna, minigolf, dvě hřiště, tenisové kurty, nádraží. Do 2 km autem se nachází dva horské areály, 7 km pivovar a wellness. Centrum města s cukrárnou, restaurací, třemi obchody a pumpou je v dochozí vzdálenosti 300 m. Polská hranice a další atraktivní místa na ní i za ní nejen pro cyklisty a turisty 10 min cesty autem.

Toto ubytování pro vás aktuálně připravujeme.

ŠPAGÁTOVNA

VILA

VILA

Staré Město p. Sněžníkem | 2-6 osob | 40-100 m2

Bydlení v rekonstruované prvorepublikové ředitelské vile. Čtyři plnohodnotné samostatné byty pro 2 až 6 osob s veškerým zařízením pro dlouhodobý i krátkodobý pobyt v horském městečku s veškerým zázemím. Velká kuchyně, pokoje s vysokými stropy, prostory pro odpočinek. Vila je součástí areálu s továrnou s pohodlným dojezdem a s parkováním. V bezprostřední blízkosti je jízdárna, minigolf, dvě hřiště, tenisové kurty, nádraží. Dojezdem do 2 km autem se nachází dva horské areály, 7 km pivovar a wellness. Centrum města s cukrárnou, restaurací, třemi obchody a pumpou je v pěší vzdálenosti 300 m. Dolní Morava: 30 km, 30 min cesty. Polská hranice a další atraktivní místa na ní i za ní nejen pro cyklisty a turisty: 10 min cesty autem.

Toto ubytování pro vás aktuálně připravujeme.