Lanová dráha

Točíme lanovkou každý den o prázdninách v čase 9:00 - 18:00.

Rychlá, tichá, vstřícná k přírodě. Nejmodernější lanovka v republice, ať z pohledu technologií, designu, ekologie nebo bezpečnostních prvků. Naše šestisedačka má ergonomicky tvarovaná sedadla (v zimě navíc vyhřívaná), budete se tak cítit jako za kapotou rychlého vozu. Navíc, po celou dobu jízdy si můžete užívat bezplatnou Wi-Fi. Na cyklisty a rodiny s dětmi jsme připraveni, bez problému přepravíme kola i kočárky.

Lanovka vozí pasažéry nejen nahoru, ale i dolů. Po cestě zpět si užijete nádherné výhledy na Jeseníky. Pokud míříte na vrchol Kralického Sněžníku, vyhnete se výjezdem příkrým zalesněným úbočím, která se nachází ve výšce okolo 900 m n. m., a ušetříte téměř hodinu cesty. Dostanete se tak do pohledově atraktivních poloh, kde již jen stoupáte výš a výš rozkvetlými loukami, úbočími s prameny a stinnými lesy. Pod vrcholem se osvěžíte pramenem Moravy. Celková časová náročnost trasy dlouhé 6,8 km je díky využití lanovky 2:45 h. K zaparkování poslouží prostorná parkoviště horského areálu Kraličák, která jsou v zimní i letní sezóně provozována zdarma.

Slavnostní křest lanovky D-line proběhl v červnu 2021 během akce Kolo pro život. Lanovka za jeden den svezla stovky cyklistů, kteří se akce účastnili. Úplně prvním pasažérem byl dětský závodník.

Objednejte na eshopu

Koupit